1900-talets mitt. I plåt. Mindre slitage. Höjd: ca 20 cm
Objektet avslutas 27 oktober 17:11 27 oktober 2024 17:11
Värdering 800 kr

    350 kr
    Mån 14 2024
    300 kr
    Mån 14 2024
    300 kr
    Mån 14 2024
    240 kr
    Lör 12 2024
    220 kr
    Lör 12 2024
    200 kr
    Lör 12 2024
    180 kr
    Fre 11 2024
    160 kr
    Fre 11 2024
    160 kr
    Fre 11 2024
    140 kr
    Fre 11 2024