5117. Soffbord, 1900-talets andra hälft
I teak med mässingsbeklädda ben.
Solblekt skiva, repor och åldersrelaterat slitage.
Mått: H 52 cm, B 123 cm, D 53 cm
28 april 2024 16:11
300 kr
280 kr
220 kr
200 kr
180 kr
160 kr
140 kr
120 kr
100 kr
80 kr
Lör 27 2024