5117. Soffbord, 1900-talets andra hälft
I teak med mässingsbeklädda ben.
Solblekt skiva, repor och åldersrelaterat slitage.
Mått: H 52 cm, B 123 cm, D 53 cm
Objektet avslutas Avslutat rop19 april 2024 18:00
- 1300 kr
Sön 28 2024 - 4280 kr
Sön 28 2024 - 4220 kr
Sön 28 2024 - 2200 kr
Sön 28 2024 - 3180 kr
Sön 28 2024 - 2160 kr
Sön 28 2024 - 3140 kr
Sön 28 2024 - 2120 kr
Sön 28 2024 - 3100 kr
Sön 28 2024 - 280 kr
Lör 27 2024