Bemålad ek. 1900-talets första hälft. Mått: H 158 cm, B 85,5 cm, D 24,5 cm Slitage, färgbortfall. Brännmärke enligt bild.
Objektet avslutas 27 oktober 22:12 27 oktober 2024 22:12
Värdering 500 kr

    80 kr
    Tors 17 2024
    60 kr
    Tors 17 2024