14869. Praktfat, Väggdekor i barockstil, förgylld metal med bronsplatta 1900-tal
Objektet avslutas Avslutat rop10 augusti 2025 16:34 8
950 kr
Värdering 1 000 kr
- 5950 kr
Sön 10 2025 - 2900 kr
Sön 10 2025 - 5900 kr
Sön 10 2025 - 2850 kr
Sön 10 2025 - 5800 kr
Sön 10 2025 - 2750 kr
Sön 10 2025 - 5700 kr
Sön 10 2025 - 2650 kr
Sön 10 2025 - 5600 kr
Sön 10 2025 - 2550 kr
Lör 02 2025