8453. Olof Benander, olja på duk
Motiv från Katarinahissen och stadsträdgården, Stockholm.
Signerad O Benander - 66
Bildmått: 98 x 50 cm
Objektet avslutas Avslutat rop27 oktober 2024 21:18
- 3550 kr
Sön 27 2024 - 1500 kr
Sön 27 2024 - 3450 kr
Sön 27 2024 - 1400 kr
Tis 15 2024 - 2350 kr
Tis 15 2024 - 1300 kr
Tis 15 2024 - 1240 kr
Tis 15 2024 - 2220 kr
Tis 15 2024 - 1180 kr
Tis 15 2024 - 2160 kr
Tis 15 2024