Olja på pannå, signerad. Liten skada. Bildmått: 21 cm x 31 cm
Objektet avslutas 25 januari 18:4825 januari 2026 18:48 3
Startbud 60 kr
Värdering
Värdering 300 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 99 kr