16476. Olja på pannå, Signerad Eric Ax-Täckström.

Bildmått: 38x39cm
Objektet avslutas Avslutat rop16 november 2025 17:15 3 nedre
220 kr
Värdering 300 kr

    220 kr
    Sön 16 2025
    200 kr
    Sön 16 2025
    200 kr
    Sön 16 2025
    180 kr
    Sön 16 2025
    160 kr
    Sön 16 2025
    140 kr
    Sön 16 2025
    120 kr
    Sön 16 2025
    100 kr
    Sön 16 2025
    80 kr
    Sön 16 2025
    60 kr
    Fre 31 2025