1800-talets slut - 1900-talets början. Åldersrelaterat slitage. I furu och smide. Mått: 48 x 30 x 27 cm
Objektet avslutas 27 oktober 21:10 27 oktober 2024 21:10
Värdering 400 kr

    60 kr
    Fre 11 2024