Testad Funktionerar. höjd 21cm Skador och slitage förekommer på förpackning
Objektet avslutas 25 januari 17:1225 januari 2026 17:12 4
Högsta bud 60 kr
Värdering
Värdering 500 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 123 kr

    60 kr
    Fre 16 2026