Bord med tillhörande illäggsskivor. Repor, skador på bordsskiva. D: ca 110cm, illäggsskivor 55 cm x 3 5 st stolar. Bruksslitage, hack förekommer. H: 94 cm
Ingen starttid ännu
60 kr
Värdering 1 500 kr

Budläggning inte påbörjad