1900-talets mitt i stengods/keramik. Signerad MZ. Lamphållare med skada på plast. Höjd med skärm 130cm: Höjd lampa: ca 60 cm
Objektet avslutas Ingen sluttid1 december 0002 23:41
Värdering 2 000 kr