Signerad "M Bjursten" 1900-talets första hälft. Bildmått: 110 x 90 cm
Objektet avslutas 7 dagar 2 tim24 november 2024 20:26
Värdering 5 000 kr

Bevakningspris ej uppnått
    200 kr
    Sön 10 2024
    180 kr
    Sön 10 2024