9141. Kurt Östervig. möjligen
Bord i teak. 1900-talts senare hälft. Märkt "Danish furniture contol"
Repor och slitage.
Mått: H50 cm, B 98, D 74 cm
Objektet avslutas 6 dagar 19 tim24 november 2024 20:22
Bevakningspris ej uppnått- 2550 kr
Mån 11 2024 - 3500 kr
Mån 11 2024 - 2120 kr
Sön 10 2024 - 1100 kr
Sön 10 2024 - 280 kr
Sön 10 2024 - 160 kr
Sön 10 2024