16906. Karmstolar 2st, Gustaviansk stil, 1900-tal

Mått: bredd 62cm höjd 80cm djup 50cm Slitage
Objektet avslutas Avslutat rop7 december 2025 18:10
260 kr
Värdering 1 000 kr

    260 kr
    Sön 07 2025
    240 kr
    Sön 07 2025
    240 kr
    Sön 07 2025
    220 kr
    Sön 07 2025
    200 kr
    Sön 07 2025
    180 kr
    Sön 07 2025
    160 kr
    Sön 07 2025
    140 kr
    Sön 07 2025
    120 kr
    Sön 07 2025
    80 kr
    Lör 29 2025