Norge, 1940-tal. Repor och slitage på lack. Höjd: 76 cm
Objektet avslutas Avslutat rop8 december 2024 21:25
1 600 kr
Värdering 3 000 kr

Bevakningspris uppnått
    1 600 kr
    Mån 25 2024
    1 500 kr
    Sön 24 2024
    1 400 kr
    Sön 24 2024
    1 000 kr
    Sön 24 2024
    950 kr
    Sön 24 2024
    550 kr
    Sön 24 2024
    500 kr
    Sön 24 2024
    80 kr
    Sön 24 2024
    60 kr
    Sön 24 2024