Citizen Water resist 100 med guldfärgad urtavla. Boett och armband i rostfritt stål med inslag av gulddoublé. Slitage och repor förekommer. Ej funktionstestad. Boettstorlek: 28 mm
Ingen starttid ännu
60 kr
Värdering 300 kr

Budläggning inte påbörjad