9386. Byrå, teak
Med svärtade sidor/ben. 1900-talets mitt.
Ringmärken och mindre repor.
Mått: H 68 cm, B 70 cm, D 35 cm
Objektet avslutas 8 december 17:388 december 2024 17:38
- 2450 kr
Tis 26 2024 - 1400 kr
Tis 26 2024 - 2400 kr
Tis 26 2024 - 1350 kr
Tis 26 2024 - 2300 kr
Tis 26 2024 - 160 kr
Lör 23 2024