16897. Bordslampa, 60/70-tal

Slitage Saknar topp platta Höjd 58cm Diameter 23cm
Objektet avslutas Avslutat rop7 december 2025 18:01 uppe
260 kr
Värdering 300 kr

    260 kr
    Sön 07 2025
  • 5
    240 kr
    Sön 07 2025
  • 5
    220 kr
    Sön 07 2025
    200 kr
    Sön 07 2025
    160 kr
    Sön 07 2025
  • 4
    140 kr
    Sön 07 2025
    120 kr
    Sön 30 2025
    100 kr
    Sön 30 2025
    80 kr
    Sön 30 2025
    60 kr
    Lör 29 2025