Olja på pannå. Signerad B von Schwerin. Liten skada på ramen. Bildmått. 30,5 cm x 22 cm
Objektet avslutas 25 januari 18:4725 januari 2026 18:47 3
Startbud 60 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 99 kr