9294. Bitossi, Italien, Hästar + Fat
Hästar höjd: ca 12 cm, längd: ca 14 cm.
En häst lagning svans, nagg.
Båda askfaten med diverse skador, nagg
Objektet avslutas 8 december 17:018 december 2024 17:01
- 4120 kr
Sön 24 2024 - 3100 kr
Lör 23 2024 - 280 kr
Fre 22 2024 - 160 kr
Fre 22 2024