16908. Baljsoffa, Rokoko stil, Lani, 1900-talets mitt

Mått: Höjd 88cm Bredd 154cm Djup 78cm Mindre slitage och fläckar
Objektet avslutas Avslutat rop7 december 2025 18:12
60 kr
Värdering 2 000 kr

    60 kr
    Mån 01 2025