16917. Arvid Knöppel, Litografier 2 st, Signerade och nr

Bildmått: 16 x 20,5 cm 17,5 x 11 cm
Objektet avslutas 25 januari 17:0025 januari 2026 17:00 3 i kartong
Startbud 60 kr
Värdering
Värdering 300 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 99 kr