3 st Djupa tallrikar, en något krackelerad. 2 st Mattarikar, en har ett mindre nagg
Objektet avslutas 25 januari 17:4425 januari 2026 17:44 7
Startbud 60 kr
Värdering
Värdering 300 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 99 kr