Olja på duk. Signerad. Bildmått: 60 x 50 cm
Objektet avslutas 27 oktober 21:11 27 oktober 2024 21:11
Värdering 500 kr

    80 kr
    Tors 17 2024
    60 kr
    Tors 17 2024