2213. Vaser, skål, Upsala Ekeby & Rörstrand
Vas, Inger Persson, Pop, Rörstrand, höjd 8,5 cm. Vas, Olle Alberius, Sarek, Rörstrand, höjd 22 cm. Vas, Pepita, Upsala-Ekeby, höjd ca 11 cm. Skål, Rörstrand.
Bruksskick. Små nagg på Pepita-vas.
Objektet avslutas Avslutat rop24 november 2023 14:30
- 6200 kr
Sön 03 2023 - 5180 kr
Lör 02 2023 - 3160 kr
Tis 28 2023 - 4140 kr
Tis 28 2023 - 3120 kr
Lör 25 2023 - 2100 kr
Lör 25 2023 - 280 kr
Lör 25 2023 - 160 kr
Fre 24 2023