2213. Vaser, skål, Upsala Ekeby & Rörstrand
Vas, Inger Persson, Pop, Rörstrand, höjd 8,5 cm. Vas, Olle Alberius, Sarek, Rörstrand, höjd 22 cm. Vas, Pepita, Upsala-Ekeby, höjd ca 11 cm. Skål, Rörstrand.
Bruksskick. Små nagg på Pepita-vas.
03 december 2023 15:53
200 kr
Sön 03 2023 -
180 kr
Lör 02 2023 -
160 kr
Tis 28 2023 -
140 kr
Tis 28 2023 -
120 kr
Lör 25 2023 -
100 kr
Lör 25 2023 -
80 kr
Lör 25 2023 -
60 kr
Fre 24 2023