Signerad EF och daterad 1953. Mått 86x55 cm. Små nagg på dekor.
Objektet avslutas Avslutat rop 03 december 2023 17:01
Värdering 500 kr

  • 80 kr
    Sön 26 2023
  • 60 kr
    Fre 24 2023