Picknickkorg, plast, 1960-tal. 4 tallrikar, 2 muggar. Bruksslitage. Fläckar och märken.
Objektet avslutas Avslutat rop 03 december 2023 15:43
Värdering 200 kr

  • 60 kr
    Fre 24 2023