Bredd 125 cm. Höjd 75 cm. Djup 28 cm. Slitage. Repor och märken. Fanerskador. Ett hyllplan saknas.
Objektet avslutas Avslutat rop3 december 2023 15:39

    500 kr
    Sön 03 2023
    500 kr
    Sön 03 2023
    450 kr
    Sön 03 2023
    400 kr
    Sön 03 2023
    350 kr
    Sön 03 2023
    300 kr
    Sön 03 2023
    260 kr
    Sön 03 2023
  • 4
    240 kr
    Sön 03 2023
    220 kr
    Sön 03 2023
  • 4
    220 kr
    Sön 03 2023