2277. Grammofon, His Masters Voice
Resegrammofon, England, 1900-talets första hälft.
Lådans höjd 15 cm, 41x28 cm.
Bruksslitage. Slitage på läderhandtag.
03 december 2023 16:58
140 kr
Sön 03 2023 -
120 kr
Fre 01 2023 -
100 kr
Tis 28 2023 -
80 kr
Tis 28 2023 -
60 kr
Sön 26 2023