Sideboard i teak. Slitage och skador/fläckar enligt bilder. Höjd: 114 cm Bredd: 180 cm Djup: 43 cm
Objektet avslutas Avslutat rop 19 november 2023 15:04
Värdering 8 000 kr

  • 1 900 kr
    Tis 14 2023
  • 1 800 kr
    Mån 13 2023
  • 1 700 kr
    Sön 12 2023
  • 1 600 kr
    Sön 12 2023
  • 1 500 kr
    Lör 11 2023
  • 1 400 kr
    Lör 11 2023
  • 1 300 kr
    Lör 11 2023
  • 1 200 kr
    Lör 11 2023
  • 1 200 kr
    Lör 11 2023
  • 1 100 kr
    Lör 11 2023