1814. Brännvinskantin, C A Kjernås, Göteborg
Nysilver, 1900-talets början. Tre tappkranar.
Höjd 54 cm.
I behov att att putsas upp. Åldersrelaterat slitage, locken en liten inbuktning.
Objektet avslutas Avslutat rop19 november 2023 15:01
- 411 000 kr
Sön 19 2023 - 511 000 kr
Sön 19 2023 - 410 000 kr
Sön 19 2023 - 59 500 kr
Sön 19 2023 - 49 000 kr
Sön 19 2023 - 58 500 kr
Sön 19 2023 - 48 000 kr
Sön 19 2023 - 57 500 kr
Sön 19 2023 - 47 000 kr
Sön 19 2023 - 56 500 kr
Sön 19 2023