1814. Brännvinskantin, C A Kjernås, Göteborg

Nysilver, 1900-talets början. Tre tappkranar. Höjd 54 cm. I behov att att putsas upp. Åldersrelaterat slitage, locken en liten inbuktning.
Objektet avslutas Avslutat rop 19 november 2023 15:01
Värdering 6 000 kr

  • 11 000 kr
    Sön 19 2023
  • 11 000 kr
    Sön 19 2023
  • 10 000 kr
    Sön 19 2023
  • 9 500 kr
    Sön 19 2023
  • 9 000 kr
    Sön 19 2023
  • 8 500 kr
    Sön 19 2023
  • 8 000 kr
    Sön 19 2023
  • 7 500 kr
    Sön 19 2023
  • 7 000 kr
    Sön 19 2023
  • 6 500 kr
    Sön 19 2023