1814. Brännvinskantin, C A Kjernås, Göteborg
Nysilver, 1900-talets början. Tre tappkranar.
Höjd 54 cm.
I behov att att putsas upp. Åldersrelaterat slitage, locken en liten inbuktning.
19 november 2023 15:01
11 000 kr
Sön 19 2023 -
11 000 kr
Sön 19 2023 -
10 000 kr
Sön 19 2023 -
9 500 kr
Sön 19 2023 -
9 000 kr
Sön 19 2023 -
8 500 kr
Sön 19 2023 -
8 000 kr
Sön 19 2023 -
7 500 kr
Sön 19 2023 -
7 000 kr
Sön 19 2023 -
6 500 kr
Sön 19 2023