Brännmärkt. Bredd 135-190 cm. Höjd 72 cm. Djup 85,5 cm. Bruksslitage. Märken och repor. Klaffar/kilar saknas till uppfällbar kortsida.
Objektet avslutas Avslutat rop19 november 2023 20:04

    240 kr
    Sön 19 2023
    220 kr
    Sön 19 2023
    60 kr
    Sön 19 2023