Brännmärkt.
Bredd 135-190 cm.
Höjd 72 cm.
Djup 85,5 cm.
Bruksslitage. Märken och repor. Klaffar/kilar saknas till uppfällbar kortsida.
Objektet avslutas Avslutat rop19 november 2023 20:04
240 kr
Sön 19 2023
220 kr
Sön 19 2023
60 kr
Sön 19 2023