Höjd 172 cm. Bredd 90, 62 och 62 cm. Djup 45 cm. Smärre bruksslitage, repor, fanerskada (se bild).
Objektet avslutas Avslutat rop19 november 2023 20:42

    850 kr
    Sön 19 2023
    800 kr
    Sön 19 2023
    650 kr
    Sön 19 2023
    600 kr
    Sön 19 2023
    280 kr
    Sön 19 2023
    260 kr
    Sön 19 2023
    240 kr
    Sön 19 2023
    220 kr
    Sön 19 2023
    200 kr
    Sön 19 2023
    180 kr
    Sön 19 2023