4627. Tord Björklund, karmstolar, ett par, "Klinte", IKEA
Bredd 67 cm.
Djup 62 cm.
Höjd 76 cm, sitthöjd ca 40 cm.
Bruksslitage. Ena stolen med slitage, märken och repor.
Objektet avslutas Avslutat rop1 april 2024 17:36
- 62 300 kr
Mån 01 2024 - 52 200 kr
Mån 01 2024 - 62 200 kr
Mån 01 2024 - 52 100 kr
Mån 01 2024 - 62 000 kr
Mån 01 2024 - 51 900 kr
Mån 01 2024 - 41 800 kr
Mån 01 2024 - 51 700 kr
Mån 01 2024 - 41 600 kr
Mån 01 2024 - 51 500 kr
Mån 01 2024