Föregående objekt2. Berndt Olof Sjöwall, "Solnedgång mellan träd", olja på duk
Visad: 460 gånger
4469. Lotte Laserstein, etsning, signerad
Objektet avslutas Avslutat rop1 april 2024 15:05
- 15 500 kr
Mån 01 2024 - 65 000 kr
Mån 01 2024 - 14 500 kr
Mån 01 2024 - 64 000 kr
Mån 01 2024 - 13 500 kr
Mån 01 2024 - 63 500 kr
Mån 01 2024 - 13 000 kr
Mån 01 2024 - 62 900 kr
Mån 01 2024 - 12 800 kr
Mån 01 2024 - 62 800 kr
Mån 01 2024