4469. Lotte Laserstein, etsning, signerad

Rammått 25,5x19,5 cm.
Objektet avslutas Avslutat rop 01 april 2024 15:05
Värdering 1 000 kr

  • 5 500 kr
    Mån 01 2024
  • 5 000 kr
    Mån 01 2024
  • 4 500 kr
    Mån 01 2024
  • 4 000 kr
    Mån 01 2024
  • 3 500 kr
    Mån 01 2024
  • 3 500 kr
    Mån 01 2024
  • 3 000 kr
    Mån 01 2024
  • 2 900 kr
    Mån 01 2024
  • 2 800 kr
    Mån 01 2024
  • 2 800 kr
    Mån 01 2024