Fat märkt Rörstrand IC, diameter 27, höjd 9 cm. Vas, Druvan, höjd 14 cm. Skål med krackelering och missfärgning. Vas med nagg.
Objektet avslutas Avslutat rop 01 april 2024 19:26
Värdering 300 kr