4803. Dockmöbler, samt leksaksbil, 1960-tal
Dockmöbler, 13 delar. Badkar märkt Lundby.
Höjd på bil 17 cm, längd 18 cm.
Bruksslitage. Färgbortfall.
01 april 2024 20:32
- Inga bud att visa