4629. Brickbord, kolonial stil, 1900-tal
Stome av bambu. Lös glasbricka med metallram.
Bredd 96 cm.
Djup 55 cm.
Höjd 47 cm.
Bruksslitage. Repor på glasskiva.
01 april 2024 17:37
500 kr
Mån 01 2024 -
450 kr
Fre 29 2024 -
400 kr
Fre 29 2024 -
350 kr
Fre 29 2024 -
300 kr
Fre 29 2024 -
280 kr
Fre 29 2024 -
260 kr
Fre 29 2024 -
240 kr
Fre 29 2024 -
220 kr
Fre 29 2024 -
200 kr
Fre 29 2024