4629. Brickbord, kolonial stil, 1900-tal
Stome av bambu. Lös glasbricka med metallram.
Bredd 96 cm.
Djup 55 cm.
Höjd 47 cm.
Bruksslitage. Repor på glasskiva.
Objektet avslutas Avslutat rop1 april 2024 17:37
- 2500 kr
Mån 01 2024 - 1450 kr
Fre 29 2024 - 2400 kr
Fre 29 2024 - 1350 kr
Fre 29 2024 - 2300 kr
Fre 29 2024 - 1280 kr
Fre 29 2024 - 2260 kr
Fre 29 2024 - 1240 kr
Fre 29 2024 - 2220 kr
Fre 29 2024 - 1200 kr
Fre 29 2024