5746. Vägglampor Retro
2 st. Små bucklor på främre del av lampskärm, se bilder.
I mässing från 1900-talets mitt.
Höjd: 24 cm
26 maj 2024 16:39
200 kr
Sön 26 2024 -
180 kr
Sön 26 2024 -
180 kr
Sön 26 2024 -
160 kr
Sön 26 2024 -
140 kr
Fre 24 2024 -
120 kr
Tors 23 2024 -
100 kr
Tors 23 2024 -
80 kr
Ons 22 2024 -
60 kr
Mån 20 2024