5746. Vägglampor Retro
2 st. Små bucklor på främre del av lampskärm, se bilder.
I mässing från 1900-talets mitt.
Höjd: 24 cm
Objektet avslutas Avslutat rop26 maj 2024 16:39
- 5200 kr
Sön 26 2024 - 2180 kr
Sön 26 2024 - 5180 kr
Sön 26 2024 - 2160 kr
Sön 26 2024 - 4140 kr
Fre 24 2024 - 2120 kr
Tors 23 2024 - 3100 kr
Tors 23 2024 - 280 kr
Ons 22 2024 - 160 kr
Mån 20 2024