Längd 114 cm. Längd på fodral 93 cm. Medföljande munstycke passar ej. Slitage. Fläckar och märken. Bucklor.
Objektet avslutas Avslutat rop26 maj 2024 17:05

    80 kr
    Lör 25 2024
    60 kr
    Mån 20 2024