5715. Taklampa, Swedish Modern
Teak, mässing och kupor i glas. 6-armad. Höjd med stång 60 cm. Diameter ca 62 cm.
Ej funktionstestad.
Bruksslitage. En kupa med avslag och lagning.
26 maj 2024 16:08
120 kr
Sön 26 2024 -
120 kr
Sön 26 2024 -
60 kr
Ons 22 2024