Teak, mässing och kupor i glas. 6-armad. Höjd med stång 60 cm. Diameter ca 62 cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage. En kupa med avslag och lagning.
Objektet avslutas Avslutat rop 26 maj 2024 16:08
Värdering 600 kr

  • 120 kr
    Sön 26 2024
  • 120 kr
    Sön 26 2024
  • 60 kr
    Ons 22 2024