Daterad 1836. Nyare målning. Djup 45 bredd 95, höjd 200 cm. Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.
Objektet avslutas Avslutat rop 26 maj 2024 16:26
Värdering 300 kr

  • 60 kr
    Sön 26 2024