5897. Hög hattar och plommonstop
Plommonstop storlek 59. Hög hattar av märke C.W. Söderström och Best London.
En hög hatt med bucklor. Hattask med skador.
Objektet avslutas Avslutat rop26 maj 2024 19:11
- 5180 kr
Sön 26 2024 - 4160 kr
Lör 25 2024 - 3140 kr
Lör 25 2024 - 4120 kr
Lör 25 2024 - 3100 kr
Fre 24 2024 - 280 kr
Mån 20 2024 - 160 kr
Lör 18 2024