Pottor, 2 st, diameter 22 resp. 24 cm. Fat diameter 34 cm. Burk med lock, diameter 12 cm. Ställvis slitage. Repor. Bortfall av emalj.
Objektet avslutas Avslutat rop26 maj 2024 19:12

    100 kr
    Fre 24 2024
    80 kr
    Fre 24 2024
    80 kr
    Fre 24 2024
    60 kr
    Fre 17 2024