Pottor, 2 st, diameter 22 resp. 24 cm. Fat diameter 34 cm. Burk med lock, diameter 12 cm.
Ställvis slitage. Repor. Bortfall av emalj.
Objektet avslutas Avslutat rop26 maj 2024 19:12
100 kr
Fre 24 2024
80 kr
Fre 24 2024
80 kr
Fre 24 2024
60 kr
Fre 17 2024