5574. Soffa med mässingsdetaljer
Klädd i Sandersson kretong. 1900-talets andra hälft.
Mått: B 141 cm, D 87 cm, H 62 cm
Smärre slitage på armstöd.
12 maj 2024 18:54
180 kr
Sön 12 2024 -
160 kr
Sön 12 2024 -
140 kr
Sön 12 2024 -
120 kr
Sön 12 2024 -
120 kr
Sön 12 2024 -
100 kr
Sön 12 2024 -
80 kr
Sön 12 2024 -
60 kr
Lör 04 2024