5434. Simon Gate, vas, Orrefors
Vas, pressglas, 1930-tal, signerad Orrefors GP14. Höjd 16, diameter 20 cm. Bruksslitage. Liten nagg vid kant. Repor.
12 maj 2024 16:34
350 kr
Sön 12 2024 -
300 kr
Sön 12 2024 -
280 kr
Tors 09 2024 -
260 kr
Tors 09 2024 -
240 kr
Tis 07 2024 -
220 kr
Tis 07 2024 -
180 kr
Mån 06 2024 -
160 kr
Mån 06 2024 -
140 kr
Lör 04 2024 -
120 kr
Lör 04 2024