5405. Silvermynt, samt mynt, 1700-tal
Silvermynt, 2 st 1-kronor 1948, 1960, 5 st 50-ören 1944-1956, 14 st 25-ören 1928-1961. 7 st 10-ören 1941-1960. Totalvikt 86,4 g.
Bruksslitage.
12 maj 2024 16:04
180 kr
Tors 09 2024 -
160 kr
Sön 05 2024 -
140 kr
Fre 03 2024 -
120 kr
Fre 03 2024 -
80 kr
Fre 03 2024 -
60 kr
Fre 03 2024