5405. Silvermynt, samt mynt, 1700-tal
Silvermynt, 2 st 1-kronor 1948, 1960, 5 st 50-ören 1944-1956, 14 st 25-ören 1928-1961. 7 st 10-ören 1941-1960. Totalvikt 86,4 g.
Bruksslitage.
Objektet avslutas Avslutat rop12 maj 2024 16:04
- 5180 kr
Tors 09 2024 - 4160 kr
Sön 05 2024 - 3140 kr
Fre 03 2024 - 2120 kr
Fre 03 2024 - 280 kr
Fre 03 2024 - 160 kr
Fre 03 2024