5436. Jordglob, miniatyr, Erd-Globus
Jordglob, Ludwig Julius Heymann, Erd-Globus, Leipzig, 1900-talets början. Höjd ca 18 cm.
Smärre slitage. Torrsprickor.
Objektet avslutas Avslutat rop12 maj 2024 16:36
- 61 700 kr
Sön 12 2024 - 51 600 kr
Sön 12 2024 - 51 500 kr
Sön 12 2024 - 61 400 kr
Sön 12 2024 - 51 300 kr
Sön 12 2024 - 61 200 kr
Sön 12 2024 - 51 100 kr
Ons 08 2024 - 41 000 kr
Ons 08 2024 - 5950 kr
Ons 08 2024 - 4700 kr
Ons 08 2024