5436. Jordglob, miniatyr, Erd-Globus
Jordglob, Ludwig Julius Heymann, Erd-Globus, Leipzig, 1900-talets början. Höjd ca 18 cm.
Smärre slitage. Torrsprickor.
12 maj 2024 16:36
1 700 kr
Sön 12 2024 -
1 600 kr
Sön 12 2024 -
1 500 kr
Sön 12 2024 -
1 400 kr
Sön 12 2024 -
1 300 kr
Sön 12 2024 -
1 200 kr
Sön 12 2024 -
1 100 kr
Ons 08 2024 -
1 000 kr
Ons 08 2024 -
950 kr
Ons 08 2024 -
700 kr
Ons 08 2024